ICC

Industrial Control Center

Industrial Computer Center

Industrial Communication Center

İsminden de anlaşılacağı üzere, bilişim ve otomasyon teknolojilerinin en önemli gereksinimlerinden biri olan ürün için “Endüstriyel Bilgisayarın Merkezi” mottosuyla yola çıkmıştır. Kısa bir süre içerisindeki pazardaki teknolojik etkiler ve endüstri 4.0 uygulamaları ihtiyaçlarını da karşılayabilecek scada yazılımı ürünlerini de ürün gamına katmıştır.

Dünyanın önemli endüstriyel bilgisayar üreticisi firmaları olan AAEON ve IBASE’in Türkiye temsilciliklerini alarak, Türkiye pazarında var olan “gerçek” endüstriyel bilgisayar gereksinimini sağlamayı amaçlamıştır.

Tecrübesi neticesinde, pazarda tam olarak tanımlanmamış olan “endüstriyel bilgisayar” kavramını tam olarak açıklamayı ve kullanıcılara gerçek “endüstriyel bilgisayar” tanımına uygun ürünü sunmayı misyon olarak belirlemiştir.

Otomasyon yazılımı alanında Avrupa’nın en iyilerinden biri olan Movicon markasının da Türkiye’deki master distribütörlüğü ile Türkiye’nin önemli kuruluşlarının endüstri, su, ulaşım projelerinde yazılım ortağı olmuştur.

Otomotiv, demir-çelik, makine imalatı, gıda, paketleme, tekstil, lastik-kauçuk, enerji gibi alanlarda endüstriyel otomasyon ve bilgi-işlem uygulamalarındaki, saha uygulamalarında kullanılacak endüstriyel bilgisayar ve scada ürünlerinin, müşteri tarafından güvenle seçmesini destekleyecek bir organizasyona sahiptir. Mühendislik tecrübesi ile kullanıcı gereksinimlerine göre, standart dışı ürünleri de tedarikçilerine üretimini yaptırabilecektir. Bu sayede mümkün olmayanı mümkün olabilir hale getirmektedir.

İş ortaklarına daha hızlı yanıt vermek amacı ile tecrübeli satış kadrosu İstanbul ofisi ile hizmet vermektedir.

SERTİFİKALARIMIZ